Zbavte sa napätia so senzuálnou masážou

Veľa ľudí v dnešnej dobe trpí vystresovaním a čo je horšie, nenachádzajú nič, čo by im plnohodnotne vrátilo sily a pri čom by sa dokonale uvoľnili. Teda okrem spánku. Pomôcť by im ale napríklad mohla niektorá z rôznych druhov masáží. A povedzme si priamo, že na mnohých možno kontroverzne, tak z iného hľadiska určite aj atraktívne zapôsobia senzualne masaze bratislava.

Erotika, modelka

Kontroverzne z dôvodu, že vo svojej podstate ide o mix relaxačnej uvoľňujúcej masáže s tou erotickou. Erotika je však silným charakteristickým bodom každej senzuálnej tantra masáže. Spravidla aspoň väčšiny z nich, nakoľko v práci so sexuálnou energiou spočíva ich princíp a ich špecifický uvoľňujúci účinok. Ku kvalitnému uvoľneniu pri nich prichádza práve preto, že tieto postupy majú za úlohu odstrániť telesné, psychické, tak aj sexuálne bloky. A práve aj tieto sexuálne bloky sú dôvodom napätia, ktoré sa potrebuje uvoľniť, aby prišlo k príjemnej regenerácii.

Charakteristika tantra masáží je vlastne všeobecne známa a na základe toho aspoň teoreticky, z tušenia predpokladáme, že pri nich ide o niečo viac, než povedzme o klasickú masáž chrbta, krku, končatín apod. Ale že sa pri tejto pracuje s telom ako s celkom a s jeho sexuálnou energiou. Práve z tohto dôvodu sa pri nej stretávame so senzuálnymi dotykmi, ktoré okrem celého tela venujú pozornosť aj intímnym partiám.

Blondína, erotika

K týmto špecifickým a originálnym postupom tak samozrejme musí byť prispôsobená atmosféra a prostredie. V neposlednom rade by mal masáž vykonať niekto, kto je v tantrických senzuálnych dotykoch skúsený, minimálne aspoň zaškolený a pozná ich základy- kde a ako má tieto dotyky na tele aplikovať.

Najlepšia atmosféra na vás čaká v tantra salóne

Respektíve na mieste, ktoré sa špecializuje výhradne na ponuku a poskytovanie profesionálne odvedených tantrických masáží.