O produktoch Dr Nona

Produkty Dr Nona patria k produktom novej generácie. Typickou charakteristikou týchto špecifických produktov je, že sú vytvorené z výťažkov z Mŕtveho mora. Vyznačujú sa liečivými účinkami pri riešení mnohých zdravotných problémov. Produkty Dr Nona Nutrifit sú prírodnou kozmetikou a potravinovými doplnkami, ktoré sú vytvorené novými vyspelými spôsobmi a technológiami.

Mŕtve more - zdroj minerálov a živín

Vznikli využitím množstva poznatkov, ktoré sa týkajú oblasti modernej a tradičnej medicíny. Tieto nadobudnuté vedomosti a znalosti sa dostatočne a vhodne prepojili s možnosťami a výdobytkami dnešnej doby, so špeciálnymi postupmi a technikami. Výsledkom sú nezameniteľné produkty Dr Nona. Niet pochýb, že Mŕtve more je najväčším zdrojom minerálov, ktoré sa hromadia na jednom mieste, preto môžeme hovoriť o najbohatšom zdroji, ktorý presahuje ostatné moria a oblasti. Z týchto dostupných minerálov sa vyrábajú zdraviu prospešné produkty, ktoré sú známe pod značkou Dr Nona. Dr Nona je známa lekárka a odborníčka, ktorá sa zameriava na alternatívny spôsob liečby jednotlivých ochorení. Jej produktu slúžia pre zlepšenie zdravia a na podporu krásy.

používanie esenciálnych olejov

Kozmetika Dr Nona udržuje pokožku krásnu, mladú a sviežu, je vhodná aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Minerály z Mŕtveho mora prenikajú cez póry do hlbších vrstiev pokožky, kde blahodarne pôsobia a regenerujú bunky. Kozmetika neobsahuje parabény. K našej ponuke neodmysliteľne patria krémy, deodoranty, soľ, bahno, ktoré sa osvedčili pri problémoch s kožou. Soľný alebo bahenný kúpeľ si môžete dopriať u vás doma a vychutnať si blahodarné pôsobenie na vaše telo a myseľ.

Výživové doplnky Dr Nona zahŕňajú výťažky z liečivých rastlín. Vytvárajú sa zo zdrojov a živín nachádzajúcich sa v Mŕtvom mori. Pomáhajú pri obnove imunitného systému, látkovej výmeny, posilňujú nervový, srdcovo cievny systém a chránia organizmus pred pôsobením radikálov z okolitého sveta. Pozorne si pozrite náš ponúkaný prehľad jednotlivých produktov s detailným popisom a vyberte si na základe vášho zváženia so zámerom zlepšiť svoj momentálny zdravotný stav a zregenerovať sa na tele aj na duši.