Vsaďte na odborné prekrtkovanie vašich potrubí

Môže sa to stať aj niekedy v najbližšej dobe. Hlavne ak vaše odpadové potrubia už dlhší čas neprešli kontrolou a detailným prečistením. Vplyvom usadenín sa môžu upchať, čo sa následne podpíše pod havarijný stav a pod obmedzenú prevádzku drezu či umývadla. Pretože voda v dreze začne odtekať spomalene a nie tak, ako by mala. Odpadová voda sa potom v tomto dreze alebo umývadle začne hromadiť a výsledkom je okrem rizika vytopenia potom aj nepríjemný zápach, ktorý odtiaľto vychádza.

Vodovodný kohútik

Pochopiteľne ide o stav, ktorý je potrebné odstrániť ASAP- čo najrýchlejšie. S umývadlom či drezom a podobnými súčasťami domácností aj podnikov sa predsa dostávame do kontaktu denne. A nechceme, aby sa tento vzniknutý problém ešte viac prehĺbil. Ak si neviete v aktuálnej situácii rady, vždy je tu pre vás krtkovanie v bratislave. Servis, ktorý havarijný stav okamžite odstráni s použitím overenej a pokročilej techniky.

  • Bez poškodenia potrubí, bez vytopenia a s použitím zodpovedajúceho náradia.

Aby ste ale tomuto havarijnému stavu do budúcna lepšie zabránili aj sami, neoplatí sa podceňovať ani občasnú prevenciu a kontrolu stavu potrubí a v prípade potreby- preplachovanie. Veľmi dôležité je však tiež dávať si pozor na to, čo sem splachujeme. Na kanalizáciu pôsobia zaťažujúco tieto veci, ktoré najčastejšie spôsobujú jej upchanie:

  • Kuchynský olej a mastnoty, saponáty, čistiace prostriedky, kusy mydla, zvyšky jedál, saponáty, lieky, či tiež vlasy a chlpy.

Ruka, topenie sa

Tvoriace sa usadeniny sa podpisujú pod spomalenie odtokov, ale to nie je jediný problém. Príjemný určite nie je ani zápach, ktorý spôsobujú a tým narušujú inak komfortnú a hygienickú atmosféru v miestnosti. Najväčší strach ale vzniká z toho, že ak v takomto stave budeme vodovod či drez naďalej používať, hrozí vytopenie priestoru a voda sa dokonca môže dostať aj k susedom pod vami.