Zabudnite na halogénové žiarovky, atmosféru skvelo oživia LED žiarovky

Najčastejší faktor, ktorý charakterizuje moderný produkt, je šetrnosť k životnému prostrediu a zároveň s tým sa cení aj úspora elektrickej energie. Tieto požiadavky zohľadňujú všetci výrobcovia pri navrhovaní nových technologických postupov a používaní materiálov, ktoré na to majú výrazný vplyv. Výnimkou nie je ani segment osvetlenia.

Užite si farebnú hru svetla

Už nejaký ten rok sú do úzadia odsúvané halogénové svietidlá, pretože ich skvelo nahrádzajú ich nástupcovia, a tým sú LED svetelné zdroje. Klasické žiarovky patria takisto do tejto kategórie a my dnes poznáme novú, lepšiu alternatívu v podobe LED žiaroviek. led ziarovky gu10 Spĺňajú všetky spomínané požiadavky, sú šetrné, ohľaduplné k životnému prostrediu, majú dlhú životnosť, vynikajúci výkon a použitie všade tam, kde halogénové žiarovky. Majú však krajší dizajn a sú aj variabilnejšie, s použitím do interiéru, ale aj do vonkajšieho prostredia.

Medzi obľúbený typ LED žiaroviek patrí SMD LED žiarovka GU10. Pod týmto názvom sa skrývajú žiarovky nazývané aj bodové, ktoré sú praktické, vďaka možnosti inštalácie do sadrokartónu aj nenápadné, takže nenarušia pôvodný štýl interiéru, vnesú doň náladu a vytvoria požadovanú atmosféru, no môžu byť použité aj ako hlavný zdroj svetla. Svojou konštrukciou sú fantastickou možnosťou ako osvetliť napríklad kúpeľňu, kuchynskú linku, šatník, výklad alebo osvetliť aj niektoré predmety či objekty a podobne.

Tvar klasickej banky

Všetky LED žiarovky GU10 majú vysoký index podania farieb, osvetlený predmet dokážu zobraziť veľmi verne, obsahujú kvalitné COB alebo SMD LED čipy a tiež CCD Driver, ktorého úlohou je zaistiť, že po vypnutí žiarovky tá už nebude ďalej blikať alebo svietiť jemným svetlom ako to býva pri lacných variantoch týchto výrobkov. Trh ponúka žiarovky v troch odtieňoch bielej farby, teplú studenú a neutrálnu, ovládajú sa diaľkovým ovládačom ktorým si môžete nastaviť aj plynulé prechody medzi jednotlivými farbami a tiež nastavenie intenzity svetla či stmievanie.