Pravidelná senzuálna masáž ako liek

Senzuálna masáž je vysoko zmyslovou masážou, ktorú dokonale precítite každou bunkou svojho tela v každom jednom dotyku, ktorý na sebe pocítite a ktorý budete vnímať veľmi intenzívne. Hlavným prvkom tejto masáže je blízkosť, absolútne uvoľnenie a odovzdanie sa do rúk našej Tantra lady, ktorá Vám prinesie pôžitok, aký ste doteraz nepoznali. Senzuálna masáž prepája celé telo a celé Vaše vnútro do jedného celku a Vy nebudete vnímať nič okrem uvoľňujúceho vzrušenia, ktoré opantá všetky Vaše zmysly. Tým, že senzuálna masáž kombinuje uvoľnenie tela spolu s uvoľnením mysle, dosiahnete takto absolútny psychický relax spolu s fyzickým potešením a po jej ukončení sa budete cítiť ako znovuzrodený človek, ktorý je v dokonalej harmónii.

nahá žena

Senzuálna masáž Bratislava v sebe spája dva druhy masáží – masáž telo na telo a masáž prostaty, je teda určená všetkým pánom, ktorý chcú zažiť neskutočné vzrušenie spolu s účinným prekrvením prostaty, čiže senzuálna masáž je veľmi nápomocná aj ako prevencia pred zdravotnými ťažkosťami spojenými s prostatou. Masážou telo na telo budete cítiť absolútnu telesnú blízkosť našej Tantra lady, ktorá Vás pomocou horúceho olejčeka a svojim telom rozpáli na nepoznanú úroveň a masážou prostaty sa o Vás postará spôsobom, aký ste doteraz nezažili.

žena - akt

Vyvolá vo Vás pocity a vzrušenie z Vášho najhlbšieho vnútra, o ktorých ste netušili že ich máte a odhalí Vaše nové stránky sexuality. Táto masáž pôsobí veľmi priaznivo na všetky Vaše zmysly, no pre zaručenie ich kvalít je vhodnejšie praktizovať ju v pravidelných intervaloch, aby pôsobila čo najúčinnejšie a Vy ste si ju mohli tak vychutnávať čo najviac. Príďte zažiť na vlastnej koži čaro erotických tantrických masáži, ktoré sa Vám dostanú pod kožu a dokonale Vás zrelaxujú. Tešíme sa na Vašu návštevu u nás v tantrickom štúdiu Tantra Diamond v centre Bratislavy, kde na Vás čakajú chvíle, ktoré inde nenájdete.