Starý nábytok je IN!

Ak patríte medzi tých šťastlivcov, ktorým sa dostal do rúk krásny starý nábytok, ktorý má na sebe známky staroby a s tým spojenej aj krásy, tak čítajte ďalej!
Možno ste sa už rozhodli, že tento kus nábytku doma nechcete mať a že nemá pre Vás žiadnu cenu, ale vyhodením by ste sa skutočne obrali o krásu, ktoré v sebe tento kus nábytku schováva!

pytlovina

Ľudia po celom svete sú ochotní investovať tisíce do starých, opotrebovaných nábytkov, aby si z nich mohli urobiť prekrásnu a jedinečnú dekoráciu u nich doma! Že Vy si neviete predstaviť mať takúto dekoráciu práve u Vás? Že do Vášho interiéru sa to nehodí? Tak to ste určite na omyle! Tento kúsok sa hodí absolútne do každého interiéru a pokiaľ sa obávate toho, že by až príliš vytŕčal, tak máme pre Vás výborný typ, ktorý Vám pomôže vytvoriť z Vášho starého kusu nábytku nábytok, ktorý bude dokonale zapadať do Vášho interiéru!

Čalúnnický materiál je presne to, čo potrebujete!
Len vďaka čalúnnickému materiálu, ktorý v sebe zahŕňa čalúnnické alebo inak povedané poťahové látky, rôzne spony, zipsy a mnoho ďalšieho dosiahnete vzhľad Vášho nábytku o ktorom sa Vám ani len nesnívalo! Získate prekrásny kus nábytku vo Vašom dome, ktorý bude mať prvky, ktoré si samy vyberiete. Máte žlté steny? Tak prečo si nevybrať žltú čalúnnickú látku? Máte vzorované steny? Tak prečo si nevybrať látku so vzorom alebo s farbou, ktorá sa na vzore opakuje? Taktiež môžete siahnuť po zaujímavých aplikáciách, ktoré dodajú Vášmu nábytku ešte väčší šmrnc originality a luxusu!

látky barevné

S nábytkom budete skutočne spokojní tak ako aj s čalúnnickým materiálom, ktorý nájdete za výbornú cenu len u Nás!
Tak na čo ešte čakáte? Neváhajte a navštívte naše webové stránky, kde sa dozviete všetko čo o tomto materiály potrebujete vedieť! Budete prekvapení, čo všetko môžete dosiahnuť len v priebehu pár minút!