Osviež svoj outfit lesklým efektom

Predsudkom, že legíny sú len na športovanie, do fitka, na jogging a podobne už dávno odzvonilo. Móda posledných rokov sa uberá trochu viac do ležérneho, takpovediac domáckeho štýlu. Je to spôsobené do určitej miery najmä presunutím práce a pozornosti viac do sféry homeoffice. Zodpovedajú tomu materiály, dizajn, strih i zameranie niektorých módnych kúskov. Avšak elegancia, tá nikdy z módy zrejme nevyjde.

dievca s leginami skace

Legíny a ich miesto v šatníku

Iste sa zhodneme, že legíny, tie majú svoje miesto v šatníku isté. Boli možno prioritne využívané najmä na športové a pohybové účely, aby sa človeku pri športe lepšie a pohodlnejšie hýbalo a cvičilo, no neskôr však ich obľúbenosť vzrástla a pridali sa aj k bežným outfitom. Dnes už si legíny úplne pokojne dáme aj k sukni, šatám, či „kraťasom“. Ich vzory a farby sú stále IN a obohatia pekný letný look.

Lesklý efekt u vás nesmie predsa chýbať

Žiarivosť a lesk, pompéznosť a luxus, sú trendom tohtoročného make-up looku, iste sa však preniesli aj do módy. Potreba zažiariť tak trochu v tomto roku povyrástla. Lesklé materiály, ako je napríklad eko koža sa dostávajú do popredia posledného obdobia. Ani legíny v tomto trende nezaostávajú.

leskle leginy outfit

Práve krásne lesklé legíny Allsort s vysokým pásom, prinesú do vášho outfitu dokonale lesklý efekt. Sú vyrobené z eko kože alebo polyesteru, čiernej alebo modrej farby. Materiál je pohodlný, elastický a kvalitné prevedenie vás tiež iste poteší. Tieto lesklé legíny sú pekne ušité, majú ladný dámsky strih a pekne vytvarujú elegantné ženské krivky postavy. Dokážu byť súčasťou aj vysoko elegantného outfitu s blúzkou, lodičkami a jemnými doplnkami. Strih je veľmi pekný, ženský a lichotí postave. Zladíte ich určite ľahko k mnohým kúskom zo svojho šatníka. No a kúpou týchto módnych kúskov podporíte slovenskú produkciu, keďže sú vyrábané na Slovensku. Tak hor sa na nákup!