Na krku ženy sa krásne vyníma pekná strieborná retiazka

Príležitostí, kedy môžete obdarovať ženu, je dosť, ale horšie je to už s vyberaním darčeka, pretože niekedy sme v koncoch s vymýšľaním, čím by sme ženu potešili. Odpoveď je jednoduchá, darček, ktorý bude vhodný a ženu určite poteší, sa skrýva v striebornom šperku. Z množstva však musíte vybrať taký, ktorý obdarovanú dokonalo vystihne.

outdoor-portrait-woman-pink-romantic-dress-wearing-necklace_343596-1990

Pekný šperk je vítaný v každej šperkovnici, tomu žiadna žena nepovie nie, ak je ešte k tomu darovaný z lásky. Oblasť módy, ktorá sa zaoberá krásnymi šperkmi, si pre nás pripravila množstvo druhov, aby boli uspokojené nároky všetkých žien. Vyrábajú sa z drahých kovov, ktoré je možné dokonca aj kombinovať a tie extravagantnejšie sú ešte navyše zdobené kamienkami a kryštálikmi. Každý zo strieborných retiazků dámských na krk Gameon má svoju puncovanú značku a rýdzosť 925/1000.

Ozdobiť si môžeme ruky náramkom, uši náušnicami, krk retiazkou, ale aj členok na nohe môže byť pekný vďaka retiazke určenej na túto časť tela. Z retiazok si určite vyberie každá žena, ale aj muž, pretože nie sú prvotne určené len pre nežnejšie pohlavie. Aj muži sa radi primerane skrášlia, pre nich sú určené mnohé vzory a dĺžky napríklad Rombo, Figaro či Veneziana alebo Pancier. Takisto sú z kvalitného striebra 925/1000 s puncom.

Ženy sú však predsa len viac náchylnejšie nosiť doplnky a šperky, a tak ich aj častejšie menia. Striebro sa pritom dá využiť každý deň, ale krok vedľa neurobíte ani vtedy, ak si na slávnostnú príležitosť na krk zavesíte luxusný šperk, ktorý vyzerá honosne a dodá celému outfitu ten správny šmrnc. Retiazky môžu byť celkom jednoduché, z retiazkového očka, točené, ploché, bez príveskov alebo s nimi, a tie zasa môžu mať tvary od výmyslu sveta počnúc geometrickými cez obľúbené srdcia až po znamenia zverokruhu či abstraktné tvary.

sexi modelka

Zaobstarať si striebornú retiazku však môžete aj pre seba, len tak pre radosť. Nosiť sa totiž dajú každý deň do práce, skrášlia každý štýl oblečenia a spríjemnia nám bežný pracovný deň.