Draždivá eroticka masaž

Viete, čo dokáže erotická masáž Magictantra urobiť s vašim telom? Že neviete? Tak ja vám to teda popíšem z môjho pohľadu. Priateľ mi robí erotickú masáž niekoľkokrát do týždňa a musím povedať, že je to hotová slasť a zážitok. Erotické masáže ma strašne bavia. Ono aj len jeho dotyky už ma dokážu šialene vzrušiť a nieto erotická masáž.. to už je úplne iný level. Asi si to dokážete predstaviť. Šialene ma vzrušuje, keď ma začne bozkávať, dotýkať sa ma, láskať po celom tele a uspokojovať. Pred sexom mám rada aspoň nejakú predohru a tú si od priateľa vždy úplne užívam. Baví ma experimentovať v posteli po sexuálnej stránke. Skúšať nové veci, ako napríklad erotické hračky.

sexy

Ale na druhú stranu si neviem predstaviť, že by sme mali tvrdší sex bez predohry. To by sa mi vôbec nepáčilo. Erotická masáž je taká predohra, ktorá ma osobne nakopne, vzruší a vyvoláva vo mne tú chtíč sex s ním mať. A verte mi, že s erotickou masážou je to ešte lepšie. A ak ste napríklad muž a máte partnerku, čo keby ste ju skúsili prekvapiť? Nachystajte nejaké dobré jedlo, pustite peknú hudbu, zapáľte sviečky a pomaly sa začnete dotýkať jej tela, dráždiť ju a robiť jej erotickú masáž.

sexy

Myslím si, že toto každú ženu stopercentne poteší a to mi verte. Hovorím z vlastnej skúsenosti. Ja ako žena osobne milujem rozhodne viac asi erotickú predohru, než samotný akt (sex). A nejaké ženy to môžu mať úplne rovnako. Je dôležité zistiť, čo má práve tá vaša rada a podľa toho sa zariadiť. Snažte sa, aby bola čo najspokojnejšia. Pretože akonáhle je spokojná žena, určite budete mať aj super vzťah..a tak rovnako to platí na druhej strane. Aj ona by pre vás mala robiť veci, ktoré máte rád vy. Ale to už je otázka komunikácie a od toho ste partneri vo vzťahu, aby ste si všetko toto povedali. Komunikácia je jeden z najdôležitejších pilierov vzťahu.