Na čo mi to bude?

Na výber máte nové farby ako aj štruktúry, ktoré skvelo dopĺňajú nábytok. Vysokou odolnosťou proti poškodeniu a vlhkosti sa vyznačujú tapety s plastovou povrchovou úpravou .Tapety z vláknitej buničiny alebo papiera sa kombinujú s vinylom, aby ste ich mohlo použiť v kúpeľni. V kuchyni uprednostnite stredne ťažké umývateľné plastové tapety, ktoré niečo vydržia. Pre obývačky sú vhodnejšie tapety s kompaktným vinylom a PVC tapety. Čo je teda moderné?

kámen

Veľké vzory

Modelovaná tapeta kontrastuje s ultra nábytkom. Práve k bielemu nábytku sa hodí kontrastná tapeta so štruktúrovanými geometrickými vzormi ako listy stromov. Často sa jedná o inšpiráciu z divokej Afrika. Akvarely krajiny, palmové listy a jarné kvety kvitnúce na stenách rozjasnia aj vašu obývačku. Môžete si vybrať od jemného zvýraznenia prírody až po organické vzory rastlín. Vyberte si podľa nasledovných vlastností:
● Vzory s jednoduchými listovými listami a jednoduchšími kvetmi apelujú na minimalistické dizajnérmi.
● Tapety s divými, jasnými a veľkými jarnými kvetmi spájajú maximálne izby spolu.
● Siluety kvetov a zvierat ilustrované s ostrými hranami vyzerajú ultramoderne.
● Umiestnite interiérové ​​rastliny pred odvážnymi tapetami a prepojte ich spolu.

listy

Kameň

Pre podporu minimalistického štýlu sú pre kuchyne a kúpeľne vhodné tapety so štruktúrou a dizajnom kameňa. Hoci tento materiál sa používal pre veľké priestory už celé stáročia, dne s s a dizajnéri snažia využiť základnú štruktúru ako vonkajšiu silu. Kryštalizované minerály a skalné útvary inšpirujú farebné, pútavé interiéry. Využívajú sa dizajny od geografických žíl až po bohato tkané textílie. Nezabudnite podporiť pôsobenie vzorov tapety doplnkami, rekvizitami a osvetlením, ktoré spájajú duchovné s krásnym. Pri využití vzoru kameňa berte do úvahy tieto skutočnosti:
● Výrazné geologické žily nerastov sa využívajú pre čerstvé zachytenie textúry a vzoru.
● Vnímajte hĺbku do elegantnej estetiky s rozdrvenými, suchými vláknami, ktoré napodobňujú kriedové útesy.
● Jemnozrnné, prasknuté a mramorované vzory pracujú v minimalistických aj maximalistických priestoroch.