Na čo mi to bude?


Na výber máte nové farby ako aj štruktúry, ktoré skvelo dopĺňajú nábytok. Vysokou odolnosťou proti poškodeniu a vlhkosti sa vyznačujú tapety s plastovou povrchovou úpravou https://www.1ssk.sk/na-co-mi-to-bude/ .Tapety z vláknitej buničiny alebo papiera sa kombinujú s vinylom, aby ste ich mohlo použiť v kúpeľni. V kuchyni uprednostnite stredne ťažké umývateľné plastové tapety, ktoré niečo vydržia. Pre obývačky sú vhodnejšie tapety s kompaktným vinylom a PVC tapety. Čo je teda moderné?

kámen

 


Veľké vzory


Modelovaná tapeta kontrastuje s ultra nábytkom. Práve k bielemu nábytku sa hodí kontrastná tapeta so štruktúrovanými geometrickými vzormi ako listy stromov. Často sa jedná o inšpiráciu z divokej Afrika. Akvarely krajiny, palmové listy a jarné kvety kvitnúce na stenách rozjasnia aj vašu obývačku. Môžete si vybrať od jemného zvýraznenia prírody až po organické vzory  rastlín. Vyberte si podľa nasledovných vlastností:

● Vzory s jednoduchými listovými listami a jednoduchšími kvetmi apelujú na minimalistické dizajnérmi. 

● Tapety s divými, jasnými a veľkými jarnými kvetmi spájajú maximálne izby spolu. 

● Siluety kvetov a zvierat ilustrované s ostrými hranami vyzerajú ultramoderne. 

● Umiestnite interiérové ​​rastliny pred odvážnymi tapetami a prepojte ich spolu.

 

listy


Kameň


Pre podporu minimalistického štýlu sú pre kuchyne a kúpeľne vhodné tapety so štruktúrou a dizajnom kameňa.  Hoci tento materiál sa používal pre  veľké priestory už celé stáročia, dne s s a dizajnéri snažia využiť základnú štruktúru ako vonkajšiu silu. Kryštalizované minerály a skalné útvary  inšpirujú farebné, pútavé interiéry. Využívajú sa dizajny od geografických žíl až po bohato tkané textílie. Nezabudnite podporiť pôsobenie vzorov tapety  doplnkami, rekvizitami a osvetlením, ktoré spájajú duchovné s krásnym. Pri využití vzoru kameňa berte do úvahy tieto skutočnosti:

● Výrazné geologické žily nerastov sa využívajú pre čerstvé zachytenie textúry a vzoru. 

● Vnímajte hĺbku do elegantnej estetiky s rozdrvenými, suchými vláknami, ktoré napodobňujú kriedové útesy. 

● Jemnozrnné, prasknuté a mramorované vzory pracujú v minimalistických aj maximalistických priestoroch. 

Na čo mi to bude?
4 (80%)2