Marketingové nástroje, ktoré vám pomôžu získať väčšiu sociálnu interakciu

1. Tlačidlá pre zdieľanie sociálnych médií a ikony zdieľania sociálnych sietí
Možno si všimnete, že väčšina blogov a mnoho ďalších webových stránok obsahuje tlačidlá sociálneho zdieľania, ktoré návštevníkom stránok uľahčia celkový proces zdieľania.

komunikace

Podľa údajov z W3Techs, asi 32% webových stránok v súčasnosti používa WordPress. Percento blogov a rýchlo sa meniacich lokalít je rastúce. Preto, ak máte webovú stránku alebo blog na platforme WordPress, nainštalujte ikony zdieľania sociálnych sietí na vašich stránkach, aby to mali návštevníci stránok čo najjednoduchšie.

Chcete, aby ktokoľvek, kto prichádza na vašu stránku, prečítal/sledoval váš obsah a mohol zdieľať príspevky na sociálnych sieťach a to jednoducho kliknutím na tlačidlo. Poskytujte na webových stránkach ľahko nastaviteľné ikony pre zdieľanie prostredníctvom RSS, Email, Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, Pinterest, Instagram a YouTube. Pridajte tlačidlo "Zdieľať", ktoré pokrýva ďalšie platformy sociálnych médií.

2. Portent’s Content Idea Generator
Nepodceňujte význam dobrého nadpisu na príspevok. Čím lepší je nadpis, tým viac ľudí priťahuje.
Môže byť náročné premýšľať o tom, čo by mal obsahovať  váš sociálny alebo blogový príspevok. Môžete mať všeobecnú predstavu o téme, ale neviete, ako ju zavesiť.Generátor nápadov na obsah vám dokáže pomôcť. Zadáte základný predmet, ako kľúčové slovo,  potom generátor príde s nápadom pre váš príspevok. Ak sa vám nepáči nápad, jednoducho stlačte tlačidlo znova a príde s inou možnosťou.

aplikace

3. Sumo Image Sharer
Web je vizuálnym miestom, a preto nie je náhodou, že spoločnosť Instagram bola najrýchlejšie rastúcou sociálnou platformou v roku 2018, teraz s viac ako 1 miliardou aktívnych používateľov mesačne. Spoločnosť Pinterest je ďalšou vizuálnou sieťou sociálnych médií, ktorá tiež získava zvýšenú popularitu, pričom nedávno ohlásila 25% nárast počtu aktívnych používateľov mesačne.
Sumo má pomerne dosť nástrojov, ktoré vám môžu pomôcť pri zdieľaní. Jedným z nich je Sumo Image Sharer. Slúži na to, aby návštevníci automaticky zdieľali fotografie na vašich stránkach. Môžete pomocou neho tiež ovládať, kde návštevníci zdieľajú vaše fotky.
Základný Sumo Image Sharer je súčasťou bezplatnej zbierky nástrojov spoločnosti Sumo. Majú tiež vylepšenú verziu Image Sharer Pro, ktorá vám umožní urobiť veci, aby vyzerali profesionálnejšie, odstráni značku Sumo a poskytuje lepší prístup k podpore.