Kreslíte? Berte so sebou všade skicár

Ak si radi len tak kreslíte, no nechce sa vám maľovať na plátno, skicár je pre vás ideálna možnosť. Má veľa strán, môžete ho nosiť stále so sebou, lebo je úžasne spratný a nezaberie vám veľa miesta a je úžasný na sebarealizáciu. Prečo je skicár pre všetkých so záľubov v maľovaní a skicovaní tou najlepšou voľbou?

1. Nápady sa ukrývajú kdekoľvek
Nikdy neviete, kedy vás kopne povestná múza a vy si budete hovoriť:,,Kiežby som toto mohol/mohla teraz nakresliť, ale nemám so sebou nič, kam by som si to načrtol/načrtla!“ So skicárom vám tento problém naozaj nehrozí. Nikdy neviete, z čoho sa vykľuje nápad, na ktorý budete môcť byť hrdý. Nepodceňujte silu prostredia, jednoznačne by ste ho mali mať so sebou, kamkoľvek sa chystáte!
aquarely a barvy
2. Čím viac skíc, tým lepšie
Máte veľa papierov, ktoré sú ale oveľa menšie ako klasické plátno, preto kreslíte menšie veci, ktorých je ale oveľa, oveľa viac. Aj keď si možno niekedy len tak bezmyšlienkovito čmárate, možno, že keď sa vrátite naspäť k starým kresbám po nejakom čase, uvidíte poklad! Zistíte, že ste ten správny nápad mali po celý ten čas priamo pod nosom. No nie je to geniálne?

3. Všetko budete mať pokope
Už žiadne zdrapy papierov povaľujúce sa všade po stole, na posteli a rozhádzané kdekoľvek, kam sa pozriete. Tento raz budete mať vaše nápady všetky pokope, pripravené na okamžitú realizáciu. Tak kedy chcete začať? Určite ho budete mať za krátku dobu úplne celý pokreslený.
tužky na kreslení
4. Urobili ste chybu? So skicárom to nie je žiadny problém
Skicár zoženiete v každom papierníctve doslova za pár eur, ak nie aj za pár centov. Keď si ho pekne vyzdobíte, bude ako vaše portfólio. No nie je to ako pri kreslení na spomínané plátno alebo výkres, kedy sa už potrebujete sústrediť, aby bola finálna podoba presne taká, akú si vyžadujete. V skicári sa môžete pomýliť a jednoducho stránku vytrhnúť a začať odznova. Žiadne chyby neexistujú, sú len nesprávne uchopené nápady.