Chcete ušetriť na svadobných oznámeniach? Tak si ich navrhnite sami

Chcete naozaj lacné svadobné oznámenia GRAPHICSOUL? Tak zaplaťte len za ich vytlačenie, no návrh uskutočnite sami. Možno si teraz hovoríte, že niečo také nemôžete zvládnuť. Veď to chce nejaký grafický návrh, skúsenosti, zručnosti a aj poriadnu dávku talentu. Vrte, že to až tak náročné nie je. Keď som to zvládla ja, tak to bude hračka i pre vás.Žena v bielych šatách pred sebou drží kyticu červených kvetov.jpg

Prečo hovorím, že to určite zvládnete? Pretože ja naozaj nepatrím k veľmi zručným osobám, teda čo sa takýchto vecí týka. S budúcim manželom sme však na svadbu naozaj nemali nejako extra vysoký rozpočet a navyše sme chceli niečo originálne a naše. Hovorím stále o tých oznámeniach, no i pozvánkach, pretože sme si ich nechali vytlačiť rovnaké.

Kým sa dostanem k tomu, ako môžete svoje oznámenie vytvoriť aj svojpomocne, vám chcem dať ešte jednu radu. Ak chcete na tejto záležitosti naozaj ušetriť, určite si dôkladne vyberte firmu, ktorej túto úlohu zveríte do rúk. Neponáhľajte sa a nezaplaťte hneď prvej, na ktorú natrafíte. My sme si napríklad vybrali až nejakú piatu firmu. Taktiež by ste však nemali vyberať len podľa ceny. Tlač musí byť kvalitná, inak budú vaše oznámenia vyzerať zle, aj keby ste za samotný grafický návrh, zaplatili tisícky eur.

3 inšpiratívne nápady, ako môže vyzerať vaše oznámenie
Farebné ceruzky v kruhu.jpg

  1. Abstraktné umenie zvládne aj malé dieťa. Naše oznámenia vyzerali tak, že sme si dlane nafarbili temperovými farbami a odtlačili ich na papier. Text sme vyskladali z vystrihnutých písmen zo starej knihy.
  2. Takéto oznámenie, som videla u svojej kamarátky, ktorá však patrí k tým zručnejším a talentovanejším osobám. Vzala fotku, na ktorej bola ona a jej partner a prekreslila ju na papier ceruzkou. Vyzeralo to naozaj pekne.
  3. Máte domáce zviera? Tak namiesto svojich dlaní, využite jeho labky. Takéto riešenie som mala taktiež možnosť vidieť u jednej známej a bolo to veľmi milé.