Tantra masáže

Cítite sa osamelo, pretože nemáte partnerský vzťah, ktorý by okrem každodennej lásky dokázal uspokojiť i vaše základné sexuálne potreby? Nebojte sa, máme pre vás riešenie. V prvom rade si treba uvedomiť, že nie ste v takejto situácii sami a je úplne prirodzené ak túžite po maznaní sa, hladkaní či po praktikovaní sexuálnych záležitostí. V dnešnej dobe existuje mnoho riešení na takéto problémy a dnes vám prinášame jeden z tých najzaujímavejších. Jeho meno je tantra alebo tantrická masáž https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/.

Tantra pochádza z Ázie a je to istá forma masáže, pri ktorej dochádza aj k masáži a stimulácii vašich pohlavných orgánov a intímnych partií. Nejde však o žiaden pohlavný styk, ako sa mnohí mylne domnievajú. Cieľom tantry nie je dosiahnutie orgazmu, no vo veľa prípadoch tak masáž končí. Dôležité je ale vedieť, že to nie je pravidlom a ani cieľom tantrickej masáže. Jej hlavnou myšlienkou je dosiahnuť úplné upokojenie, uvoľnenie vašej sexuálnej energie a vypustenie negatívnych myšlienok.

ayurveda-tantra-massage

Počas celého procesu vás má na starosti skúsená masérka. Pri mnohých masážach je masérka aj nahá, no nie je to pravidlom. Začína sa namasté rituálom, ktorý vás pripraví na nasledujúcu masáž. Za pomoci meditačnej hudby a vône éterických olejov sa naladíte a možno aj vzrušíte. Masérka vám začne masírovať hlavu, krk a tak pokračuje po celom tele. Na konci začne stimulovať aj vaše pohlavné orgány, čo môže vyvolať už spomínaný orgazmus. Po celej masáži máte čas na predýchanie celkového zážitku a načerpania pozitívnej energie plynúcej z tantrickej masáže v prítomnosti vašej masérky.

Tantric-massage-costa-rica

Cena tantry sa pohybuje od 90 do 120 eur, všetko závisí od času a programu tantry, ktorý si sami vyberiete.

Ak túžite po nezabudnuteľnom zážitku, ktorý je prospešný pre vaše psychické aj fyzické zdravie, navštívte našu internetovú stránku, kde sa dozviete o tantre viac.