Protipožiarne dvere

Dnešný svet je bohužiaľ plný rôznych nástrah, ktoré môžu negatívne ovplyvniť i naše zdravie a život. Či už ide o prírodné katastrofy, civilizačné choroby či hrozba vojny, pred každou z nich sa snažíme čo najviac chrániť. Dnes vám chceme predstaviť dôležitú súčasť životov, ochranu pred požiarom. Hovoríme o protipožiarnych dverách, ktoré chránia vašu bezpečnosť a hlavne znižujú riziko poškodenia zdravia kvôli požiarom. Takéto dvere sú potrebné v každej domácnosti, či už ide o byt alebo rodinný dom. Častokrát sú spájané aj s vyššou bezpečnosťou a ochranou pred zlodejmi. Na našom webu nájdete rôzne typy protipožiarnych dverí. Ponúkame sivé, biele či hnedé dvere. Protipožiarne dvere sa delia aj podľa minút, teda času ktorý zamedzí šírenie prípadného požiaru. Najčastejšie ide o 30 minútové a 45 minútové dvere. Všetky typy sú tiež aj dymotesné, čo predstavuje jednu z ich mnoha výhod.

unnamed

Je samozrejmé, že dvere môžu byť vyrobené z rozličných materiálov. Medzi najpredávanejšie patria drevené, oceľové alebo špeciálne protipožiarne sklo. Vyberáte si aj z požiarnej normy, ktoré sú EW 30, EW 45, EL 30 alebo EL 45. Číslo uvedené za písmenami označuje už vyššie spomínané minúty, ktoré zamedzia šíreniu ohňa. Jednou z často nezodpovedaných otázok je aj ich cena. Dvere nájdete v cenovej relácii od 150 eur do niekoľko tisícok eur. Výber záleží iba od vás, no i tie lacnejšie sú veľmi kvalitné a účinné. Určite nám dáte za pravdu, ak povieme, že ich cena nie je vôbec vysoká vzhľadom na to, akú funkciu plnia. U nás nájdete tiež vysokú kvalitu, moderný a jedinečný dizajn za dostupné ceny.

product_49_kunaj_135__600-480-6

Ak vás ponuka protipožiarnych dverí zaujala a máte v pláne si ich zakúpiť, neváhajte. Určite ich kúpu neoľutujete, nakoľko prinášajú veľa výhod, medzi ktoré primárne patrí ochrana vášho života a ochrana zdravia.