Relax na vašom dvore

Na vašom dvore si môžete vybudovať miesta pre relax pre celú rodinu. Pre manželku minizáhradku. Miesto pre pestovanie byliniek a zeleniny. Ak nemáte veľký priestor, dobre poslúžia vysoké hriadky, alebo veľké kvetináče. V nich sa dajú podľa vlastnej fantázie pestovať kvety, bylinky do kuchyne, zeleninu. Pekne ozdobia dvor a zároveň sú užitočné.
Posedenie vonku je príjemné, či už s rodinou, alebo priateľmi pri grilovačke. Vhodný je veľký stôl, kde môžete spolu jedávať, pár stoličiek navyše, keď príde návšteva a vy si urobíte záhradnú párty.

bazén

Veľmi milý je kútik odpočinku. Urobte si miesto, kde môžete byť sám so sebou, oddeľte ho napríklad tujami, alebo ozdobnou zástenou. Okrem pohodlného sedenia si ho môžete vyzdobiť rôznymi soškami, rastlinami, dekoráciami. Napríklad zvonkohra je veľmi príjemná, keď zafúka vetrík, rozozneje sa a tak prispeje k vášmu príjemnému oddychu, či meditácii.

Takisto netreba zabúdať na kútik pre deti. Detský raj. Pieskovisko, hrad, hračky, trampolína, hojdačky, preliezačka. Podľa vlastnej fantázie.
Pre deti a zároveň pre vás je úplne úžasné mať na dvore bazén. Deti sa vyšantia, vy sa môžete hocikedy schladiť, či poležať na nafukovacom lehátku a opaľovať sa. Je pravda, že je umenie udržať bazén čistý, ale keď sa to naučíte, stojí to za ten príjemný pocit.

zahrádka

Veľmi efektne vyzerajú večer solárne svetlá. Rozmiestnite ich po dvore, ku bazénu, ku vchodu. Vytvoríte si tak romantické miesto, kde sa vám bude dobre tráviť večery pozorovaním hviezd, alebo rozhovormi s rodinou, či priateľmi.
Je milé, zároveň aj dôležité tráviť spolu čas oddychu, rozprávať sa o všedných veciach, vymýšľať spoločný program a výlety. Hrať sa s deťmi a vyblázniť sa s nimi. Aby mali na čo spomínať. Toto sú pekné spomienky. Nie celé večery pri televízii, alebo počítači. Pobyt vonku vám všetkým urobí dobre a oddych bude plnohodnotnejší.