Kam za zábavou?

Existujú rôzne formy zábavy a oddychu. Je len na nás aké aktivity si vyberieme. Ako chceme tráviť voľný čas . Tu je niekoľko typov :

poprad

  • Dom naopak – krásne vymyslená atrakcia, ktorá určite poteší vás aj vaše detičky. Nachádza sa na Liptove, neďaleko Tatralandie.  Celý domček stojí naozaj na streche a môžete do neho vstúpiť. Aj zariadenie je hore nohami. Úžasná myšlienka postaviť niečo také. Hneď vedľa by mohol stáť aj rozprávkový dom na stračej nôžke. Vďaka autorom tejto zaujímavej myšlienky. Aj to je jeden z dôvodov, prečo sa vybrať na Liptov,

  • Aquapark,  kúpele, kúpaliska. Celoročne využívaný spôsob relaxu pre mnohých ľudí. Máme dostatok minerálnych prameňov. Menej kúpalísk ako susedia, ale ich úroveň je z roka na rok naozaj lepšia. Kam teda: Tatralandia, Bešeňová, Aquacity Poprad. Hlavne tretí menovaný stojí za pozornosť hneď z niekoľkých dôvodov. Je blízko Tatier  ale to sú aj ostatné, ale iba toto zariadenie sa môže popýšiť svojím prístupom k ochrane životného prostredia. Vedeli ste, že je úplne sebestačný čo sa týka spotreby elektrickej a tepelnej energie ? Vedeli ste, že celú svoju spotrebu pokrýva z obnoviteľných zdrojov energie- z geotermálnej a slnečnej energie ?Vedeli ste ,že je to jediné zariadenie u nás aj široko ďaleko ,v celej strednej  Európe je práve toto naše slovenské zariadenie nositeľom prestížnej ceny Green Globe? Je to jeden z najprísnejších štandardov, ktoré si organizácie môžu osvojiť za udržateľný rozvoj v cestovnom ruchu. Tento certifikát zaručuje, že AquaCity udržuje najvyššie štandardy v oblasti životného prostredia, ale taktiež podporuje miestnu komunitu a ekonomiku. Certifikát Green Globe bol udelený 8. novembra 2005 v Café Royal, Piccadilly Circus v Londýne.Majte to prosím pri návšteve na pamäti a buďme na to hrdí.

tatry

  • Tretím mojim tipom je cesta korunami stromov v Bachledovej doline. Opäť chválim genialitu myšlienky. Neboli ste tam ešte ? Ako je to možné ? Neváhajte a choďte. Pozriete sa na svet naozaj z nadhľadu. Z výšky 32 metrov. Prejdete korunami stromov 600 m . Fakt to stojí za to !