Cena a výhody plastových paliet

Palety neodmysliteľne patria ku práci, kde je potrebné skladovať alebo prenášať väčšie objekty alebo viacero predmetov naraz. Či už ide o potraviny, nábytok, techniku alebo tovar, ktorý je ťažšie prenosný, palety sú ideálne na manipuláciu. Kedysi sa vyrábali len z dreva, https://www.drevoprozivot.cz/novinky/stavby-s-vuni-dreva ale tie mali v skutočnosti viac rizík než výhod. Manipulácia s nimi bola nebezpečná a taktiež neboli také spoľahlivé, ako dnešné, moderné palety vyrábané z pevného a bezpečného materiálu, akým je plast. Plastové palety od Schoeller Allibert sú k dispozícii v 8 veľkostiach a 5 rôznych typoch, pričom sú splnené všetky súvisiace požiadavky, akými sú bezpečnosť, trvanlivosť, alebo hygiena.

Staré drevené palety

Vďaka tomu, že sú všetky palety aj recyklovateľné, nezaťažujú životné prostredie a nevytvárajú nadbytočný odpad. Kvalita týchto paliet je garantovaná vďaka 50-ročným skúsenostiam s ich výrobou a odráža sa aj na skutočnosti, že firma pôsobí aj v mnohých krajinách mimo územia Slovenska. Okrem recyklovania je ich výhodnou vlastnosťou aj dlhá životnosť. Drevené palety sa veľmi rýchlo opotrebujú, a je takmer nemožné ich úplne vyčistiť. Pri používaní plastových paliet tento problém nevzniká, a preto je možné využívať ich dlhodobejšie.

Recyklácia znak

Čo sa týka cenovej ponuky, je potrebné vyplniť kontaktný formulár s osobnými informáciami a uviesť, presne o aký typ palety máte záujem, a či ide o nákup, alebo prenájom. V zásade platí, že čím väčšia objednávka, tým nižšia cena plastových palet, čo sa oplatí najmä pre veľké podniky. V konečnom dôsledku sa vám však táto investícia určite vráti, pretože nebudete musieť nakupovať stále nové a nové palety, ako by to bolo v prípade drevených. Okrem plastových paliet Schoeller Allibert ponúka aj prenájom kontajnerov a prepraviek. Všetky tieto produkty sa vyznačujú dlho životnosťou, recyklovateľnosťou a nízkou hmotnosťou, čo určite ocení každý zákazník.