Slim strih úzkych džínsov

Rifle si od svojho vytvorenia prešli postupne sa meniacimi historickými obdobiami naozaj dlhú cestu. V súčasnosti sú od ich pôvodného účelu, ktorým bolo vytvorenie pracovného odevu vzdialené míľovými krokmi. Z odolného pracovného odevu pre robotníkov sa postupne stal módny hit, ktorý je nesmrteľnou klasikou. Minimálne jedny rifle má dnes doma vo svojej skrini určite každý jeden z nás, čo len dosvedčuje ich neuveriteľnú obľubu a popularitu, ktorá je celosvetovo rozšírená. Sympatie si získali rovnako u mužského pohlavia, ako aj u toho ženského a dokonca aj u detí.

viaceré druhy riflí

Ich priazeň si môžeme všimnúť a každodenne vidieť na tisíckach ľudí, ktorí ich nosia do mesta či do práce. Ako sa časom vyvíjali od robotníckeho odevu po globálne rozšírený módny trend, menila sa aj ich podoba a strihy. Bohémske obdobie 70. rokov známe hnutím hippies bolo napríklad ikonické zvonovými rifľami. Neskoršie 80. roky zase voľnejšími mom jeans, ktoré môžeme vidieť v hudobných klipoch a filmoch z daného obdobia. S príchodom 90. rokov a začiatkom nového milénia sa rifle však začali zužovať až napokon vznikli jeans slim fit, ktoré sú typické svojím obtiahnutým strihom.

úzke slim džínsy

Slim strih džínsov je veľmi obľúbený najmä u žien, ktoré tieto rifľové nohavice rýchlo zaradili medzi najobľúbenejší kúsok, držiaci sa na prvých priečkach módy už niekoľko posledných rokov. Tento strih je jedinečný tým, že priamo prilieha k nohám, vďaka čomu zároveň tvaruje postavu. Ak zvolíte tmavšie odtiene modrej či dokonca úzke rifle, ktoré sú čierne, prípadne iné temnejšie farby, dokážete nimi ukryť i pár kilogramov navyše a vizuálne telo zoštíhliť. Mnoho úzkych džínsov sa šije taktiež v strihoch, ktoré majú vysoký pás, takže pomôžu s vyriešením problémov s väčším bruškom. Obtiahnuté rifle sú ideálnym denným, ale rovnako aj nočným oblečením, ktoré dokáže spojením s inými kúskami vytvoriť športovú eleganciu i uhladený outfit, vhodný na dôležité stretnutie či pracovnú poradu.