Nedeptajte sa

Vždy som patrila k tým typom žien, ktoré mohli zjesť úplne čokoľvek a jednoducho nepribrali. Je jasné, že som vedela, že toto obdobie sa raz skončí a ja začnem postupne naberať všetko, čo som dovtedy zhadzovala. No napriek tomu som sa napchávala, ako keby sa ani nechumelilo. Noačo, že to bola chyba, ja som to tak chcela, takže som to absolútne neriešila. Relatívne sa mi aj darilo vôbec nepriberať. Samozrejme, až dovtedy, kým som neporodila svoje prvé dieťa. Ešte aj po pôrode sa mi darilo celkom si držať figúru, pretože som vlastne ani nemala čas jesť. Lenže potom sa stalo to, že moje dieťa vyrástlo a ja som sa zrazu len doslovne sedela na zadku a pribrala. Napchávala som sa, čo mi telo stačilo.

prášky na hubnutí

Najprv som si to vôbec neuvedomovala, no o chvíľu som sa na seba pozrela a zistila som, že vyzerám doslova ako taký malý tank. A to bolo niečo, čo ma totálne zdeprimovalo.

Najprv som bola v totálnej depresii, potom ma to však prešlo a povedala som si, že vždy môže byť aj horšie. S týmto sa aspoň dá stále niečo robiť. Váha je to posledné, čo by nás malo veľmi trápiť. Vždy sa s ňou dá ísť predsa nižšie, keď človek chce, no nemyslíte? A práve preto som neklesala na duchu a verila, že sa z toho dostanem. A nemýlila som sa. Potrebovala som len drobnú pomoc. A tú som hravo našla.

Samozrejme, že som upravila všetky jedlá, ktoré som konzumovala, takisto aj pitie a začala som sa viac hýbať. No ešte stále to nebolo ono, takže som vedela, že budem musieť niečo pridať.

tablety

Zohnala som si však účinné tabletky na chudnutie, ktoré mi pomohli dostať sa na ideálnu váhu. Nebolo to nič radikálne, išlo len o to, aby som so sebou bola spokojná a presne to som vďaka tomu dosiahla. Takže, ak ste aj vy so sebou nespokojné, len si nájdite nejaké riešenie. Uvidíte, že to nie je také ťažké, ako sa na prvý pohľad zdá.