Fotoalbum z vašich nezabudnuteľných ciest

Objavujte svet a zhmotnite ho pre ostatných v podobe fotiek z prekrásnych ciest. Vydali ste sa na dobrodružnú cestu po neznámej krajine? Videli ste exotické zvieratá, neznáme pamiatky sveta, alebo zvláštne kvety a prírodné úkazy a chcete sa s tým podeliť s ostatnými? Objavili ste plno zaujímavostí a chystáte sa urobiť cestopisný album? Za tlačením fotografií nemusíte chodiť vôbec ďaleko. Stačí si zapnúť váš počítač či notebook, ba dokonca to zvládnete aj cez mobil. Nájdete si internetovú stránku www.fotkyzababku.sk a máte to! Teraz môžete vaše fotky vytlačiť online.

fotky

Nemusíte dokonca ani stráviť hodiny a hodiny premýšľaním o tom, ktoré fotky z vášho dobrodružného albumu vybrať, aby vás cestopisný album nevyšiel draho. Za super cenu akú ponúka www.fotkyzababku.sk ich môžete vytlačiť koľko budete chcieť. Neveríte? Presvedčte sa sami. Firma Fotky za babku ponúka dokonca tlač fotografii online Fotkyzababku aj v niekoľkých rozmeroch. A svoju najväčšiu trofej (najzaujímavejšiu fotky) si môžete teraz dokonca na tejto stránke vyrobiť ako fotoobraz. Na tlačenie fotiek, či výrobu fotoobrazu vám stačí niekoľko kliknutí.

krajina

Načítate vaše fotky, zvolíte rozmer, kvalitu fotky, a jas a do troch až päť dní budete mať fotky u vás doma. A môžete začať tvoriť váš obrázkový cestopis a podeliť sa s vašimi zážitkami s ostatnými. Nezabudnite, že jedna fotka hovorí viac ako milión slov. Vaše zážitky navždy ostanú súčasťou vás a vašich spomienok, ale niekedy vás chytí akási nostalgia a budete sa chcieť znovu pozrieť na miesta, ktoré ste navštívili. Tak môžete urobiť fotoalbumom, ktorý ste si vytvorili skutočnými fotkami. Niekedy sa nám zdá, že sme tomu miestu na fotke bližšie, keď fotku držíme v ruke ako keď ju len pozeráme na obrazovke počítača, alebo mobilu. Tlačené fotky nikdy nezostarnú, rovnako tak ani vaše spomienky.