Ako zorganizovať oslavu?


Plánovanie
Základom úspechu je plánovanie, ak chcete mať dokonalú oslavu, naplánujte si ju mesiace dopredu. Spisujte si body, ktoré treba dohodnúť, čo treba nakúpiť a ostatné úlohy a vystavte si ich na dobre viditeľné miesto napríklad na chladničku, aby ste na to nezabudli, ak tie úlohy splníte, nezabudnite si k tomu dať kvačku pre lepšiu motiváciu a aby ste zreteľne videli čo vám ešte ostáva.

dezert

Občerstvenie
Dnes sa mnoho ľudí sústredí na to aké pohostenie vybrať na oslavu, aby zaujali čo najviac hostí. Hitom v dnešnej dobe sú rôzne koláčiky, od sladkých košíčkov s polevou cez moderné makrónky. Ak je to narodeninová oslava, alebo oslava nejakého výročia, nemôže chýbať torta. Dnes už existuje mnoho príchuti, plniek ale aj ozdôb. Je na vás či si vyberiete tortu pokrytú marcipánom alebo jedlými kvetmi či inými mini tortičkami. Avšak ak oslavuje narodeniny malé dieťa, radíme vám objednať tortu s veselými postavičkami a k tomu pre každého detského hosťa mini verziu tejto veľkej torty, ktorú si môže vziať domov.

Nezabúdajte aj na slané občerstvenie, klasikou sú staré dobré chlebíčky, ktoré sa už dajú rôzne nadekorovať aby vyzerali modernejšie. V móde sú aj rôzne nátierky s pečivom, kde si každý vyberie tú svoju. Najlepšou voľbou sú švédske stoly, ktoré sa prehýbajú rôznym jedlom, kde si každý vyberie podľa svojej chuti.

párty

Zábava
Aby oslava, ktorú organizujete bola dokonalá, mali by ste zaobstarať v prvom rade hudbu, a parket na tancovanie. Dobrá hudba spraví skvelú atmosféru na každej oslave a vaši hostia sa budú cítiť uvoľnenejšie. Ak organizujete detskú oslavu, nezabudnite na množstvo hier, aby sa vaše deti nenudili. V obľube majú hry, kde sa vybláznia vyskáču, alebo získajú odmenu v podobe sladkostí alebo hračiek. V prvom rade by nemala chýbať trampolína či nafukovací hrad alebo v lete bazén na kúpanie. Nič nevie pokaziť oslavu tak ako unudené deti, ktoré sa stále pýtajú domov. Ak sa chcete dozvedieť viac rád ako zorganizovať oslavu neváhajte a kliknite sem.