Alkohol tester značky Sencor SCA BA50FC

Predíďte vysokým pokutám či dokonca odňatiu vodičského preukazu v dôsledku zistenia alkoholu vo vašej krvi. Tento alkohol tester disponuje profesionálnym na kalibrovaným elektrochemickým senzorom, ktorý je zárukou mimoriadne presného merania. Vyvarujete sa tým nepríjemnému prekvapeniu v podobe zvyškového alkoholu, ktorý lacné testery nemusia zachytiť. Nameraná hodnota sa zobrazí na prehľadnom dvojfarebnom LCD displeji. Pokiaľ prekročí povolený limit, prístroj vás upozorní zvukovým signálom. Celý proces potrvá iba niekoľko sekúnd. Po ukončení merania sa prístroj automaticky vyčistí. V pamäti alkohol testera zostáva uchovaných posledných 20 zaznamenaných hodnôt. O výmenu batérií si nemusíte robiť žiadne starosti – zariadenie pracuje na báze nabíjacieho akumulátora.

tester.jpg

S presnosťou švajčiarskych hodiniek
Vopred na kalibrovaný elektrochemický senzor zaistí mimoriadne presné meranie (s maximálnou odchýlkou do 0,08‰ BAC). V porovnaní s lacnými prístrojmi využívajúcimi polovodičový snímač vás tak neprekvapí ani to najmenšie množstvo zvyškového alkoholu. Prístroj dokáže zachytiť od 0 do 4 ‰ BAC, čo pre bežnú potrebu nanajvýš postačuje.

Bleskurýchle meranie
Prístroj zistí prítomnosť alkoholu vo vašej krvi už v priebehu 5 až 7 sekúnd. Nameraná hodnota sa okamžite zobrazí na výborne čitateľnom podsvietenom LCD displeji. Pokiaľ je príliš vysoká, tester vás upozorní zmenou farby displeja a zvukovým signálom. V pamäti uchováva posledných 20 zaznamenaných meraní.
Praktické nabíjanie
Nemusíte kupovať náhradné batérie. Tento alkohol tester jednoducho nabijete prostredníctvom USB kábla. Ikonka v rohu displeja vás informuje o aktuálnom stave batérie. Ďalšou výhodou zariadenia je funkcia automatického samočistenia. V balení testera sa okrem spomínaného USB kábla nachádzajú aj dva rezervné náustky.

alkohol.jpg

Prečo taký alkohol tester nevlastniť? Získať je ho možné veľmi ľahko a to prostredníctvom rôznych e-shopov. Vlastniť takýto alkohol tester znamená koniec stresovania, že máte v dychu alkohol a vy sa tak bojíte zastavenia polície a prípadnej pokuty. Tento alkohol tester je správna voľba pre každého, kto si rád vypije.