Ako predať vozidlo vďaka dobrej fotke?

Vďaka dobrej fotke môžete dokonca prilákať aj zahraničných kupujúcich. Či už doma alebo v zahraničí, žiadny kupujúci sa na auto druhýkrát nepozrie, aj keď cena je lákavá, keď zbadá nič moc fotky.
Našťastie s trochou praxe, sa môžete naučiť robiť naozaj dobré fotografie a zvýšiť tým svoje šance na prilákanie kupujúcich www.f3f.sk/kde-a-ako-nafotit-auto-ak-ho-chcete-predat-/.

bmw

Počkajte na správny čas počas dňa
Slnečné svetlo je fajn, nie však keď fotíte auto. Poludňajšie slnko zase nezachytí dobre farbu a detaily a výsledkom je nekvalitný obraz. Najlepšie je fotiť asi pol hodiny po východe slnka alebo hodinu pred západom. V oboch prípadoch je svetlo jemnejšie a bude mať za následok ostrejší obraz.

Zachyťte každý uhol
Kupujúcich zaujímajú detaily. Všetky. Takže odfoťte auto z každého uhlu: rovno, zo strany, a potom z každého rohu auta. Predávate ojazdený pickup? Urobte záber aj zhora, aby kupujúci videli celé auto. Čo sa týka záberov motora, urobte ich len vtedy, ak je motor pekný čistý alebo má nezvyčajnú funkciu.

Pozor na tiene
Na toto si dávajte pozor a buď auto kúsok posuňte alebo riešením je aj editor fotografií. Nepoužívajte však program na skreslenie auta pridaním alebo odobratím všetkých jeho detailov.

Urobte krok, dva dopredu
Iste, chcete získať to auto na fotografii, ale musíte tiež poskytnúť potenciálnym kupujúcim podrobnosti. Takže vyplňte snímku vašim ojazdeným autom. Alebo použite aspoň základný softvér na úpravu fotografií na orezanie fotografie, aby snímku viac menej zaberalo auto.

Zamerajte sa na coolové prvky
Keď už hovoríme o detailoch, budete tiež chcieť poskytnúť detailné fotografie všetkých najlepších funkcií vášho vozidla. Má vaše auto high-tech záložný systém? Kožené sedadlá? Dodáva sa s ťažným navijakom? Ak je to tak, uistite sa, že je ste to nafotili. Obrázky sú viac ako tisíc slov.

mercedes

Upracte neporiadok
Možno budete prekvapení počtom ľudí, ktorí uverejnia inzerát na svoje auto s fotografiami s interiérom plným neporiadku. Viete si to predstaviť? Ak interiér nevyčistíte, kupujúci sa vás bude pokúšať stiahnuť z ceny. Ak sa nestaráte o interiér, kupujúci môžu mať podozrenie, že sa nestaráte ani o exteriér.

5.0
01